Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Druhé kolo kotlíkových dotací: Krajský úřad Jihočeského kraje přijal během prvních 12 hodin téměř 4 tisíce elektronických žádostí
30.10.2017

Téměř čtyři tisíce elektronických žádostí. Taková je bilance k dnešnímu poledni, tedy 12 hodin od spuštění II. kola kotlíkových dotací, na jihočeském krajském úřadě. To odstartovalo po půlnoci z neděle na pondělí. Údaje potvrdil krajský radní pro veřejné zakázky Antonín Krák.

„Během prvních 12 hodin zaslali žadatelé téměř čtyři tisíce elektronických žádostí. Po odečtení těch, které přišly případně opakovaně a kterých může být až několik set, tento počet naznačuje, že zájem o získání dotace na nový zdroj tepla je od prvního dne velký a s vysokou pravděpodobností předčí počet žadatelů z kola prvního,“ upřesnil Krák.

Potvrdil se předpoklad vysokého zájmu o tepelná čerpadla

Zároveň se podle Kráka ukazuje, že se naplnil předpoklad ohledně vysokého zájmu žadatelů o tepelná čerpadla, která prozatím tvoří více než polovinu podaných žádostí.
Krajský úřad Jihočeského kraje tímto dnes zahajuje zpracování žádostí dle pravidel vyhlášeného dotačního programu.

Více informací o kotlíkových dotacích naleznete zde a zde.

 

 

 

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku