Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Talent Jihočeského kraje roku 2017
21.11.2017

Dům dětí a mládeže České Budějovice vyhlašuje soutěž Talent Jihočeského kraje roku 2017. V kategorii humanitní, přírodovědné, technické, umělecké, sportovní, speciální a v kategorii všestranný talent mohou soutěžit jednotlivci ve věku od 10 do 19 let, kteří se v období od 1. 1. 2017 do 31. 12. 2017 umístili v okresních a vyšších kolech soutěží a přehlídek a kteří trvale bydlí nebo studují na školách v Jihočeském kraji.
Návrhy na ocenění v soutěži mohou podávat písemně na přiloženém formuláři školy nebo jednotlivci, např. rodiče, trenéři apod. Návrhy se podávají spolu s kopií výsledkových listin, diplomů nebo vyznamenání. Nominace je nutné zaslat na adresu Domu dětí a mládeže, U Zimního stadionu 1, 370 01 České Budějovice, e-mail: ddm@ddmcb.cz. Elektronicky se posílají přihlášky POUZE ve formátu přiloženého souboru xls. a pro každého studenta ZVLÁŠŤ a to nejpozději do 19. 1. 2018.
O udělení ceny Talent Jihočeského kraje rozhodují odborné komise jmenované vyhlašovateli soutěže. Slavnostní ocenění se bude konat dne 20. 2. 2018 od 16:00 hodin v hudební síni Jihočeské komorní filharmonie v Č. Budějovicích. Soutěž se koná pod záštitou náměstka hejtmanky pro oblast školství a sociálních věcí Zdeňka Dvořáka, náměstka primátora města České Budějovice Petra Podholy a vedoucí Odboru školství, mládeže a tělovýchovy KÚ Jihočeského kraje Hany Šímové. Přihlašovací formulář je přiložen níže.

 

Přihlašovací formulář ke stažení (.xls - 236.00 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku