Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Ředitel Krajského úřadu Jihočeského kraje Milan Kučera je na snímku první zleva (71.71 KB)
Nejpřívětivějším úřadem Jihočeského kraje je Veselí nad Lužnicí
27.11.2017

Ředitel krajského úřadu Milan Kučera se minulý týden účastnil předávání prestižního ocenění Ministerstva vnitra ČR Přívětivý úřad v kategorii obcí s pověřeným obecním úřadem za rok 2017. Ocenění je předáváno městským a obecním úřadům s nadstandardní kvalitou služeb pro občany.

V Jihočeském kraji byl letošním nejpřívětivějším úřadem vyhlášen městský úřad Veselí nad Lužnicí. Ocenění převzali starosta města Ladislav Sýkora a tajemník úřadu Petr Kocián. Tradiční ceny ve formě diplomu, nálepky ve tvaru razítka stvrzující přívětivost úřadu a další drobné dárkové předměty předávali David Sláma, ředitel odboru strategického rozvoje a koordinace veřejné správy Ministerstva vnitra a Marie Kostruhová, ředitelka odboru veřejné správy, dozoru a kontroly Ministerstva vnitra, spolu s ředitelem krajského úřadu Milanem Kučerou, který poděkoval zástupcům města a úředníkům za jejich práci a přívětivý přístup k občanům a zároveň ocenil soutěž Přívětivý úřad, která motivuje úřady k lepším výsledkům a vyšší kvalitě.

Slavnostní předávání cen proběhlo v reprezentativních prostorách břevnovské usedlosti Spiritka. Akce byla zaštítěna náměstkem ministra vnitra pověřeným řízením sekce veřejné správy Petrem Mlsnou.  Mnisterstvo vnitra soutěž pořádá již podruhé, v loňském roce za Jihočeský kraj uspělo město Nová Bystřice.
Více informací o soutěži naleznete zde

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku