Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
připomínka loňského ročníku Jihočeského plesu (104.84 KB)
Jihočeský ples potřetí roztančí všechny milovníky kvalitní zábavy
3.01.2018

Jeden z vrcholů plesové sezóny pro rok 2018 se uskuteční 10. února 2018 na českobudějovickém výstavišti. Stejně jako v přechozích letech se pavilon T1 tematicky oblékne. Po olympijském a pohodovém hávu se tentokrát hosté mohou těšit na téma 100. výročí založení republiky. O zábavu a tanec se postará Jihočeská filharmonie, muzikálový zpěvák a účastník soutěže Tvoje tvář má známý hlas – Jan Kopečný s kapelou, milovník života Josef Laufer nebo Fordance Orchestra. Vstupenky na ples již nyní seženete v předprodeji na cbsystem.cz.

Nebude chybět modrá, bílá a červená barva. Hostesky v dobových kostýmech, nebo tradičně velmi bohatá tombola. „Pokud se vám nebude chtít tančit, můžete si třeba udělat dobovou fotografii v chystaném fotokoutku“, dodává náměstek hejtmanky Pavel Hroch.

„Vážíme si našich hostů, a proto pro větší pohodlí posílíme barovou část, catering i ostatní servis, včetně kruhové LED projekce“, prozradil ředitel Jihočeské filharmonie Otakar Svoboda.
Po půlnoci dojde i na tradiční videodiskotéku.

Pro hosty bude připraveno parkoviště přímo u pavilonu T1. Vstupenky jsou k dostání za 390,- Kč a zakoupit je můžete v klidu domova přes online CB sytém.

Připomenout si minulý ročník Jihočeského plesu můžete zde: http://bit.ly/2AfqWqk

Kontakt:
Jihočeská filharmonie – Kateřina Kyselová, m.t.: +420 606 925 143, email: kyselova@jcfilharmonie.cz
Jihočeský kraj – Jiří Gruntorád, m.t.: +420 607 684 522, email: gruntorad@kraj-jihocesky.cz

 

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku