Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto aktualita (197.29 KB)
Odstartovala pravidelná setkávání vedení Jihočeského kraje se starosty jihočeských obcí
30.01.2018

Blatná, Prachatice, České Budějovice, Soběslav, Jindřichův Hradec, Zvíkovské Podhradí. Na těchto místech se, tak jako každoročně, uskuteční tradiční setkání představitelů Jihočeského kraje v čele s hejtmankou Ivanou Stráskou se starosty obcí na jihu Čech.

Cílem je seznámit starosty s činností kraje v oblastech dotačních programů, zdravotnictví, školství, kultury či cestovního ruchu nebo se změnami v dopravní obslužnosti obcí. Starostové mají naopak jedinečnou možnost konzultovat s krajskými představiteli problémy, které pálí je a obyvatele jejich obcí.

První setkání určené pro starosty obcí Českobudějovicka a Českokrumlovska se uskutečnilo v českobudějovickém Metropolu v úterý 30. ledna. Následovat budou schůzky 31. ledna v Soběslavi, 2. února v Jindřichově Hradci, 6. února ve Zvíkovském Podhradí, 7. února v Prachaticích a 9. února v Blatné.

 

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku