Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Seminář Energetické úspory – průřez evropskými a národními dotacemi
5.02.2018

Eurocentrum České Budějovice (Ministerstvo pro místní rozvoj) společně s partnery Vás zve na seminář pro žadatele věnovaný přehledu dotačních možností se zaměřením na energetické úspory.

Během semináře v Českých Budějovicích se účastníci dozvědí o možnostech podpory jak z evropských fondů, tak národních programů na zateplování budov, výměnu zdrojů tepla, či výstavbu nových nízkoenergetických budov. Užitečné informace získají jak majitelé rodinných a bytových domů, tak správci veřejných budov a podnikatelé.
Energeticky úsporná opatření významně snižují náklady na spotřebu energie a současně omezují negativní vlivy na životní prostředí. V rámci semináře budou představeny možnosti energetických úspor jednak z evropských programů, jako Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, Operačního programu Životní prostředí a Integrovaného regionálního operačního programu, tak i z národních programů, a to Nové zelené úsporám, programu EFEKT, Úspory energií s rozumem, Dešťovka a programu Panel 2013+.
V Českých Budějovicích se seminář uskuteční dne 13. února 2018 od 9:00 do 14:00 v Zastupitelském sále Krajského úřadu Jihočeského kraje (České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2).
Vstup na seminář je zdarma, ale z důvodu omezené kapacity je nutná registrace. Na seminář se prosím registrujte předem, a to ideálně do 7. února 2018 přes formulář ZDE nebo na e-mail: pavla.slipkova@mmr.cz.
Více informací k semináři naleznete v přiložené pozvánce a v programu nebo na webu Eurocentra ČB. Pro více informací můžete kontaktovat Ing. Pavlu Slípkovou (mob. 731 681 631).
Semináře jsou určeny pro širokou veřejnost, které pomohou zorientovat se v aktuální problematice energetických úspor pro veřejné budovy a podniky, rodinné domy a bytové domy. Užitečné informace mohou načerpat jak fyzické osoby nepodnikající, podnikatelé, bytová družstva, tak obce nebo nestátní neziskové organizace.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku