Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto aktualita (22.04 KB)
Vyhlášení 8. ročníku Jihočeského krajského kola celorepublikové soutěže školních novin a časopisů
13.02.2018

Celorepubliková soutěž školních novin a časopisů je otevřená pro všechny, kteří vydávají časopisy nebo noviny ve školských zařízeních, studentských klubech, oddílech, střediscích volného času, domech dětí a mládeže a na jejichž tvorbě se podílejí děti a mládež.  Soutěž je zařazena do oficiálních soutěží Talent centra MŠMT.

Z krajského kola postupují do republikového finále, které se uskuteční v Brně v prosinci 2018, dva časopisy z každé kategorie a jeden časopis z kategorií obsah, grafika a titulní strana. V roce 2017 se do krajského kola přihlásilo v 7ti kategoriích 33 školních časopisů a novin z 25 základních a středních škol Jihočeského kraje.

Uzávěrka přihlášek krajského kola soutěže je 9. dubna 2018.

Základní propozice a přihlášku naleznete v příloze.

Více informací o celostátní soutěži školních časpisů můžete nalézt také na webu hlavního organizátora celostátní soutěže, kterým je Asociace středoškolských klubů se sídelm v Brně (ASK ČR) - http://askcr.cz/casopis.

 

Příloha s přihláškou ke stažení (.doc - 390.00 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku