Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Pozvánka na kulaté stoly pro poskytovatele sociálních služeb v Jihočeském kraji
16.03.2018

Jihočeský kraj bude v letošním roce zavádět nová Pravidla pro tvorbu a aktualizaci sítě sociálních služeb v Jihočeském kraji (schváleno Zastupitelstvem Jihočeského kraje, usnesením č. 434/2017/ZK-10 ze dne 14. 12. 2017). Nově budou všichni poskytovatelé sociálních služeb, kteří mají zájem zařadit sociální službu do Sítě Jihočeského kraje na období 2019 – 2021 povinni vyplnit Žádost o zařazení do základní sítě soc. sl JčK.

V březnu a na začátku dubna budou probíhat kulaté stoly, kde bude formou prezentací a přednášek vysvětlen celý postup vyplňování žádosti včetně údajů, které bude potřebné doložit.

V pozvánce jsou vypsané jednotlivé termíny konání kulatých stolů. Kapacita jednotlivých termínů je omezená. Jakmile si vyberete vyhovující datum, prosíme o rezervaci (včetně počtu osob -  max. 2 osoby na organizaci) na email  brettova@kraj-jihocesky.cz.
Pokud bude kapacita vámi vybraného termínu již naplněna, bude vám obratem nabídnut jiný.

Tato aktivita je realizována v rámci projektu Plánování sociálních služeb v Jihočeském kraji II.

Pozvánka v příloze

Pozvánka ke stažení (.pdf - 204.28 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku