Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
leták akce (275.62 KB)
Benefiční koncert v Nových Hradech opět pomůže prachatické nemocnici
16.05.2018

Kdo má rád… je název benefičního koncertu a dětského dne, který už sedmkrát pomohl prachatické nemocnici. Výtěžek vždy putoval na vylepšení Dětského a novorozeneckého oddělení. Stejně tomu bude i letos 2. června, kdy se na zámku v Nových Hradech uskuteční už 8. ročník dětského dne a benefičního koncertu. Na něm vystoupí například Jitka Zelenková, Martin France, Kamelie, Linda Finková, Radka Fišarová, Renata Drössler  či Zbyněk Drda a mnoho dalších. Program pro děti začne v 11:00 hodin, první tóny benefičního koncertu zazní v 18:00 hodin.

Na dětském dnu v zámecké zahradě a blízkém okolí budou mít pohádkové bytosti pro děti připravené nejrůznější úkoly. Za jejich splnění dostanou diplom a dárky. Kromě soutěžních disciplín na malé návštěvníky čekají atrakce v podobě skákacího hradu, elektrického býka a také stánky s cukrovinkami.
Prvních šest ročníků benefičního koncertu Kdo má rád… se konalo na Martinském Mlýně u Trhových Svinů. Od loňska se akce přesunula na zámek do Nových Hradů. Výtěžek z koncertu vždy připadl Dětskému a novorozeneckému oddělení nemocnice Prachatice a stejně tomu bude i letos. Díky takto získaným prostředkům nemocnice v minulých letech pořídila například EKG holter, šest polohovacích lehátek a polohovací stolky pro děti, zrekonstruovala a novým nábytkem i hračkami vybavila dětský koutek a vyšetřovnu na dětském oddělení.

Vstupenky za 200 Kč je možné zakoupit v sítích Ticketlive – www.ticketlive.cz nebo přímo na zámku Nové Hrady. Děti do 8 let mají vstup na koncert zdarma.

Upoutávka na koncert je k dispozici ZDE.


Benefiční koncert Kdo má rád… se koná pod záštitou:
hejtmanky Jihočeského kraje Ivany Stráské
ministryně pro místní rozvoj v demisi Kláry Dostálové
náměstka hejtmanky Jihočeského kraje Pavla Hrocha
starosty města Nové Hrady Pavla Hokra
starosty města Prachatice Martina Malého
místostarostky obce Trhové Sviny Věry Korčákové

 

Leták ke stažení (.jpg - 1476.97 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku