Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Hejtmanka Ivana Stráská při předávání pamětní fotoknihy z Fóra partnerských regionů Jihočeského kraje kancléři Sebastianu Kurzovi (24.82 KB)
Hejtmanka Ivana Stráská: Na Evropském fóru v rakouském Wachau se řešily především otázky spojené s migrační krizí
18.06.2018

Letošní ročník Evropského fóra, který se v rakouském Wachau konal již po třiadvacáté, řešil především otázky spojené s migrační krizí.

 Téměř 150 hostů za účasti mj. rakouského kancléře Sebastiana Kurze, premiérů Chorvatska, Srbska a Černé Hory, dolnorakouské zemské hejtmanky Johanny Mikl-Leitner velmi otevřeně diskutovalo např. o tématech rozporů mezi centrálními evropskými regulacemi a mírou zásahu do osobních svobod, důvodech a možných dopadech brexitu či činnosti Evropské agentury pro pohraniční a pobřežní stráž Frontex.

Na snímcích hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská s dolnorakouským zemským radním pro oblast bydlení, práce a mezinárodních vztahů a zároveň prezidentem Europa Forum Wachau Martinem Eichtingerem a při předávání pamětní fotoknihy z Fóra partnerských regionů Jihočeského kraje kancléři Sebastianu Kurzovi.

Foto ke stažení (hejtmanka Stráská s prezidentem Europa Forum Wachau Martinem Eichtingerem a kancléřem Sebastianem Kurzem) (.jpg - 67.79 KB)

Foto ke stažení (hejtmanka Stráská s prezidentem Europa Forum Wachau Martinem Eichtingerem) (.jpg - 122.12 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku