Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Výstava v Táboře (139.94 KB)
Úspěšné projekty podpořené z evropských fondů představuje fotovýstava v Táboře
4.07.2018

Ministerstvo pro místní rozvoj od 21. června až do 19. července pořádá na náměstí T. G. Masaryka v Táboře výstavu fotografií projektů, které byly podpořeny evropskými fondy. Výstava návštěvníkům ukáže celkem 18 projektů realizovaných v Jihočeském kraji. Fotovýstavy budou letos pořádány v  šesti dalších městech.

„Minulý rok jsme pořádali fotografickou výstavu na Hlavním nádraží v Praze a v parku Gustava Mahlera v Jihlavě. Letos a příští rok jsme se rozhodli přiblížit úspěšné projekty i v ostatních regionech. Považujeme za důležité lidem ukázat, co všechno vzniklo díky prostředkům z Evropské unie v jejich blízkosti a jaký pozitivní vliv tyto projekty s sebou přináší,“ uvedla náměstkyně pro řízení sekce koordinace evropských fondů a mezinárodních vztahů Olga Letáčková a dodala: „Návštěvníci si také na vybraných výstavách budou moci prohlédnout fotografie finalistů ze soutěže Vyfoť projekt, kterou pravidelně pořádá naše ministerstvo a jejíž další ročník začne v červenci.“

Fotografická výstava prezentuje 18 projektů pokrývající celou šíři oblastí financovaných z Evropských strukturálních a investičních fondů – za Jihočeský kraj zde najdete například fotografie revitalizace hradu Strakonice, píseckého technologického parku nebo rekonstrukce mateřské školy v Nových Homolích a mnoho dalších.

Výstavy představí projekty realizované v daném kraji také v Hradci Králové, Třebíči, Liberci, na zámku Kozel, Karlových Varech a Teplicích. V dalších regionech proběhnou výstavy příští rok.

Bližší informace o letošních výstavách naleznete ZDE.

 

Plakát ke stažení (.png - 764.41 KB)

Tisková zpráva ke stažení (.docx - 28.34 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku