Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Letošní ročník ankety Nejúspěšnější sportovec Jihočeského kraje právě vyhlášen
18.09.2018

Jihočeský kraj ve spolupráci s Jihočeským deníkem a krajskou organizací České unie sportu vyhlašuje anketu „Nejúspěšnější sportovec Jihočeského kraje roku 2018". Anketa je určena jednotlivcům a sportovním kolektivům reprezentujícím sportovní kluby s působností v Jihočeském kraji. Vyhlašovanými kategoriemi ankety jsou jednotlivci, kolektivy, sportovci se zdravotním postižením, objev roku do 18 let a pravidelně je nominován i jeden zasloužilý sportovec do Jihočeské síně sportovní slávy.

Kandidáty mohou navrhovat krajské články střešních organizací, zástupci Jihočeského všesportovního kolegia, členové Sportovní komise rady kraje a sportovní redaktoři Jihočeského Deníku, nejpozději do 2. 11. 2018 a to formou vyplnění anketního lístku, který je k dispozici v přiloženém souboru nebo na stránkách odboru školství mládeže a tělovýchovy.

Zde jsou k dispozici i další informace k anketě. Anketa probíhá pod záštitou hejtmanky Jihočeského kraje Mgr. Ivany Stráské.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety proběhne 18. 12. 2018 v 18:00 hod. v DK Metropol.

 

 

 

 

Anketní lístek ke stažení (.docx - 20.81 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku