Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto aktualita (169.90 KB)
Seminář BUSINESS HELP poradí jihočeský podnikatelům, jak na dotace
10.10.2018

Eurocentrum České Budějovice ve spolupráci Jihočeskou hospodářskou komorou a dalšími partnery zve na seminář pro podnikatele a firmy, který poskytne přehledné informace o aktuálních dotačních možnostech z evropských fondů a o dalších projektech podporující podnikání v Jihočeském kraji. Vše v jeden den na jednom místě.

Seminář „Business help“ s podtitulem „PŘÍLEŽITOST PRO VAŠE PODNIKÁNÍ“ se bude konat ve čtvrtek 18. října 2018 od 9:00 v Zasedací místnosti Jihočeské hospodářské komory (Husova 9, České Budějovice).

Seminář nabídne ucelený přehled aktuálních dotačních možností, které mohou podnikatelé během následujících měsíců využít z Evropských strukturálních a investičních fondů pro rozvoj a posílení konkurenceschopnosti své firmy. Kromě toho budou představeny další projekty a instituce podporující podnikání v Jihočeském kraji. Účastníci budou mít rovněž možnost konzultovat své projektové záměry se zástupci jednotlivých programů či institucí.

Během semináře budou představeny aktuální a plánované výzvy Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost a Operačního programu Zaměstnanost se zaměřením na podporu dětských skupin. Díky projektu Vzdělávání praxí bude představeno, jak je možné získat stážistu s finanční podporou EU. Své služby pro podnikatele uvede i Jihočeská hospodářská komora a Agentura CzechInvest. Z jakých programů lze získat bezúročné úvěry a finanční příspěvky na úhradu úroků pro své investiční projekty vysvětlí představitel Českomoravské záruční a rozvojové banky.

Více informací k semináři naleznete v pozvánce nebo na webu Eurocentra ČB.
Seminář je bezplatný. Kapacita sálu je ale omezena, a je proto nutné se registrovat předem ideálně do 12. října přes formulář, který naleznete zde, nebo na e-mail pavla.studnarova@mmr.cz
Pro více informací neváhejte kontaktovat Ing. Pavlu Studnařovou (mob. 731 681 631, pavla.studnarova@mmr.cz).

Pozvánka ke stažení (.pdf - 5130.71 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku