Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto aktualita (243.31 KB)
Začátkem týdne se nad společnými tématy setkali radní kraje i města České Budějovice
20.02.2019

Dálniční obchvat Českých Budějovic, Zanádražní komunikace, budoucnost Jihočeského letiště v Plané či otáčivého hlediště divadla v Českém Krumlově. Taková byla jen některá z témat společného setkání členů Rady Jihočeského kraje a Rady města České Budějovice, jež se uskutečnilo v pondělí 18. února. Hovořilo se však také o majetkových záležitostech nebo o nutnosti vybudování zařízení pro energetické využívání odpadu (spalovny). 

Nejdůležitějším tématem jednání bylo dle hejtmanky Ivany Stráské řešení problematiky dálnice D3 a navazujících staveb. „Je důležité zajistit, aby byly dopravní stavby, které budou na dálnici navazovat, připraveny včas,“ uvedla hejtmanka s tím, že radám města a kraje byl předložen harmonogram prací, který jasně ukázal, v jakých krocích budou jednotlivé stavby realizovány. Během společného setkání navíc hejtmanka informovala radu města o své schůzce s ministrem ministra kultury Antonínem Staňkem, který podporuje zachování otáčivého hlediště v Českém Krumlově ve stávající podobě. 

 

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku