Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto aktualita (167.41 KB)
Hejtmanka Stráská poděkovala mladým boxerským medailistům za skvělou reprezentaci Jihočeského kraje
10.04.2019

Poděkování za skvělou reprezentaci Jihočeského kraje a drobné dárky si ze setkání s hejtmankou Ivanou Stráskou odnesli dva mladí medailisté z letošního Mistrovství České republiky školní mládeže Martin Vladanovič a Samir Abdulovski. Oba ve svých váhových kategoriích získali shodně bronz. Jejich mateřským oddílem, kde pilují svůj talent, je českobudějovický Box Club táty Němce.

„Klukům jsem moc pogratulovala k dosaženému úspěchu a poděkovala za skvělou reprezentaci kraje. Zároveň mě velice těší, že se v dnešní přetechnizované době najdou takovéto organizace, které vedou mladé lidi ke sportu a rozumné disciplíně," řekla hejtmanka Stráská.

Boxerské naděje doprovázel předseda uvedeného klubu Milan Beneš. „Třináctiletý Vladanovič získal medaili ve váhové kategorii do 43 kilogramů a dvanáctiletý Abdulovski v kategorii do 50 kilogramů. Nejúspěšnější zástupce našeho oddílu byl třináctiletý Tomáš Vozábal, který na mistrovství konaném letos v březnu v Českých Budějovicích v kategorii do 59 kilogramů vybojoval zlato. Kvůli nemoci se ale setkání s paní hejtmankou nemohl zúčastnit,“ sdělil Beneš.  

Českobudějovický Box Club táty Němce nese jméno zasloužilého mistra sportu a bronzového medailisty v těžké váze z olympijských her v Římě v roce 1960, mistra Evropy v roce 1963 v Moskvě a jedenáctinásobného mistra Československa - českobudějovického rodáka Josefa Němce. Založen byl v roce 2007 a jeho krédem je vychovávat nové boxery k zodpovědnosti, oddanosti pro danou věc a slušnosti.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku