Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Rada kraje změnila představenstva jihočeských nemocnic
31.01.2007

Rada Jihočeského kraje jako jediný akcionář při výkonu působnosti valné hromady akciových společností jihočeských nemocnic změnila při svém úterním zasedání složení jejich představenstva.
V případě obchodních společností nemocnic Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Prachatice, Písek, Strakonice a Tábor, jejichž představenstva jsou pětičlenná, je nyní tvoří dva zástupci nemocnice a tři členové představenstva Jihočeské nemocnice, a.s. U šestičlenného představenstva Nemocnice České Budějovice a.s. jsou zástupci nemocnice tři.
Rada Jihočeského kraje co by valná hromada nemocnic tak učinila na přechodnou dobu v rámci nutnosti posílit vliv centrálního řízení, který si vyžaduje konsolidace nemocnic a zajištění optimální efektivity všech jejich činností. Nezbytnost tohoto kroku si vyžádala i ta skutečnost, že šest jihočeských nemocnic se dnem 1.1. 2007 staly obchodními společnostmi tak, jako je již po tři roky nemocnice českobudějovická.
Rada Jihočeského kraje zároveň uložila Vladimíru Pavelkovi, náměstkovi jihočeského hejtmana, aby pravidelně vyhodnocoval realizaci programu konsolidace nemocnic a průběžně o ní radu informoval.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku