Náměstek hejtmana Krák k Motoru: Pro nás jste mistři už teď

Pro nás jste mistři už teď. Tak okomentoval náměstek hejtmana Antonín Krák přímý postup Motoru do čtvrtfinále play off Tipsport extraligy. Českobudějovičtí hokejisté si jej zajistili po zisku bodu z úterního zápasu na ledě v Hradci Králové, kde si potvrdili celkové čtvrté místo v tabulce po odehrání základní části soutěže.

Krák se k pochvale Motoru vrátil poté, co uplynulou neděli, během rovněž vítězného domácího zápasu s Libercem, klub tradičně oceňoval své nejvýznamnější partnery a sponzory. Mezi ně se řadí i Jihočeský kraj. „Velice mě těší, že jsem za náš kraj toto ocenění mohl převzít. Motor podporujeme už od jeho novodobého vzniku, kdy se musel do extraligy prokousávat z první ligy. Gratulujeme k úspěchu a v dalších zápasech play off přejeme týmu jen samá další vítězství, aby hráči mohl i nadále rozdávat radost svým nesčetným příznivcům,“ uvedl náměstek hejtmana, který Motorákům pravidelně fandí z tribuny i se svou manželkou.

09.03.2022 Bc. David Hocke