Czech Dutch English German Spanish Ukrainian Vietnamese

Nemocnice Prachatice zakoupila moderní novorozenecký inkubátor SHELLY

Novým inkubátorem SHELLY SI-610-1 disponuje novorozenecké oddělení prachatické nemocnice. Určen je pro intermediární i intenzivní péči, přičemž poskytuje vysoký komfort moderního zdravotnického výrobku jak pro pacienta, tak i pro zdravotnický personál. 

„Klíčovými vlastnostmi zakoupeného inkubátoru je ovládací panel s barevným 9´´ LCD monitorem viditelným na značnou vzdálenost a absolutní bezpečnost, která je kontrolována dvěma nezávislými procesory a sofistikovaným alarmovým systémem. Velkou předností je nízká hladina hluku v prostoru pro novorozence, a to jen 38 dB,“ informuje primářka Dětského a novorozeneckého oddělení Nemocnice Prachatice, a. s. MUDr. Lenka Pěstová.

Nezanedbatelné je i snadné čištění a dezinfekce, sterilizace komory zvlhčovadla a polohovatelné, na obě strany otočné a výsuvné lůžko. „Inkubátor SHELLY poskytuje chráněné, komfortní prostředí a umožňuje ošetřujícímu personálu být v předstihu před náročnými potřebami nejmenších pacientů,“ říká prim. MUDr. Lenka Pěstová a dodává, že se jedná o čtvrtou generaci novorozeneckých stacionárních inkubátorů z produkce TSE. „Jsou velmi variabilní, lze je doplnit řadou volitelného příslušenství. Monitoring životních funkcí je zajištěn integrací technologie Masimo Rainbow SET, která představuje to nejlepší na trhu.“ 

Inkubátor SHELLY SI-610-1 zakoupila Nemocnice Prachatice, a. s. od firmy TSE s.r.o. za částku 332 919,- Kč s DPH.

13.08.2020 Bc. David Hocke