Czech Dutch English German Spanish Ukrainian Vietnamese

RERA zve na seminář na téma Plánování veřejných prostranství

Regionální rozvojová agentura jižních Čech (RERA) Vás srdečně zve na seminář na téma Plánování veřejných prostranství. Seminář se uskuteční v úterý 29. března 2022 od 10 do16:30 hod. ve Strmilově. Pro účastníky bude zajištěna doprava z Českých Budějovic a občerstvení.

Seminář se koná v rámci vzdělávacího cyklu pro představitele samospráv projektu DigiVill – Využití digitalizace ve veřejné správě. Cílem projektu je zastavit, nebo alespoň zmírnit vylidňování venkova, především v příhraničních oblastech. Toho má být dosaženo vytipováním digitálních řešení, která by zefektivnila komunikaci mezi obyvateli a samosprávou, což by zlepšilo přístup obyvatel k obci. Jde například o aplikace, které může využívat veřejná správa pro lepší komunikaci s občany, digitální nástroje pro plánování úprav veřejných ploch nebo rozvoj obecní infrastruktury.

Konkrétní program semináře naleznete v přiloženém dokumentu. V případě Vašeho zájmu o účast se prosím přihlašujte nejpozději do 20. 3. 2022 prostřednictvím následujícího e-mailu či telefonicky:
E-mail: frane@rera.cz
Telefon: +420 777 146 677

Program semináře

11.03.2022 Bc. David Hocke