Text na řeč
Czech Dutch English German Spanish Ukrainian Vietnamese

Režim přítomnosti zástupců médií v OČKOvacím centru Nemocnice České Budějovice na Výstavišti České Budějovice

Vážení a milí zástupci médií, 

vážíme si vynikající spolupráce s Vámi v Jihočeském kraji, sloužící k co nejlepší informovanosti Jihočechů. Jak někteří víte, OČKOvací centrum, byť na Výstavišti, je od 19. 1. 2021 nikoliv veletržním objektem, ale zdravotnickým provozem Nemocnice České Budějovice, a.s., na který se vztahují standardní hygienická a protiepidemická opatření jako na naše ostatní provozy. Jsou zde v otevřeném prostoru naši zaměstnanci a očkované osoby. 

Režim přístupu zástupců médií do interiéru pavilonu T1 tedy podléhá zcela identickým pravidlům, jako by vstupovali do čekáren a ambulancí přímo v nemocnici a je umožněn pouze po předchozí domluvě s tiskovou mluvčí Nemocnice České Budějovice, a.s. 

Děkujeme za pochopení nutného opatření, kterým chráníme očkované osoby i naše zaměstnance. OČKOvací centrum již není stavbou, ale nemocnicí. Uvedený režim byl projednán s hejtmanem Jihočeského kraje. 

Prosíme, vnímejte to opravdu stejně, jako vnímáte například dermatovenerologickou ambulanci nemocnice. V případě mediálně zajímavých změn v činnosti OČKOvacího centra Vás budeme informovat.

S přáním pěkného dne
MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D.
předseda představenstva
 

Štítky