Czech Dutch English German Spanish Ukrainian Vietnamese

• Loučovice
  • Lipno nad Vltavou

Předmět:
  1. Účelem založení Svazku je zajištění podmínek pro využití úseku řeky Vltavy pod vodní nádrží Lipno k provozování organizované rekreační a sportovní plavby jako rozšíření turistické nabídky lipenské oblasti.
  2. Předmět činnosti Svazku je zaměřen prioritně na společné aktivity v těchto oblastech:

b) rozvoj infrastruktury potřebné provozování Splouvání

c) vytvoření a prosazování legislativního a smluvního rámce Splouvání

d) společná propagace takto vytvořené turistické aktivity

Orgány svazku:
dozorčí rada
valná hromada
správní rada
předseda správní rady

Vedení popis:

Předseda správní rady zastupuje svazek navenek. Za svazek jedná předseda správní rady samostatně. Podepisování za svazek se děje tak, že k vytištěnému, napsanému či jinak označenému názvu svazku připojí svůj podpis s uvedením funkce předseda svazku.

Vedení: array(1) { [0]=> string(5) "value" } array(1) { [0]=> string(5) "value" }
Funkce Příjmení Jméno Od Do Adresa
Aktuální předseda Kubík Jan 15.04.2015 Stále ve funkci Loučovice 300
Aktuální místopředseda Zídek Zdeněk 15.04.2015 Stále ve funkci Lipno nad Vltavou 125