Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Jazykové verze stránek

Oficiální internetový portál Jihočeského kraje.

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

/ Dotace, Fondy EU /   obrázkový předěl

Sekce informací o grantových programech a strukturálních fondech

obrázkový předěl
Granty (6.50 KB)

V této sekci, kterou jste právě zvolili, kraj publikuje informace o grantech, vyhlašovaných Jihočeským krajem a o programech finanční podpory EU na období 2007-2013. Řada dokumentů na webových stránkách je dostupná ve formátu pdf (Acrobat Reader). Nemáte-li příslušný prohlížeč naistalován, můžete jej na internetu vyhledat a zdarma stáhnout (např. zde).

Na titulní stránce této sekce můžete také využít vpravo umístěný sloupec "Rychlé odkazy", kde jsou umístěny odkazy na často vyhledávané informace na stránkách jiných subjektů s informacemi z oblasti fondů EU, na stránky Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad a na informace o významných projektech Jihočeského kraje.

Upozornění: Správce stránek Jihočeského kraje nemůže garantovat aktuálnost a správnost informací, zveřejněných na internetových stránkách jiných subjektů.

 

Textové informace, zobrazené na stránce si můžete nechat přečíst - stačí použít grafické tlačítko "Přečíst", umístěné pod nadpisem na stránce. K úspěšnému použití služby je potřeba mít na vašem počítači aktivní aplikaci JavaScript a příslušný flash-plugin. Předčítací služba je rovněž funkční i na mobilních zařízeních i telefonech s příslušným softwarovým vybavením, které mají spojení s internetem. Předčítání zajišťuje služba Voice Reader Web.

V prohlížení informací v jednotlivých rubrikách této sekce pokračujte volbou příslušné rubriky z této stránky (menu vlevo). K zobrazení rubrik v jiné sekci použijte hlavní menu (menu v horním řádku).

Creative Commons       Copyright (C) 2014 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Webmaster        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku