Redukce regionální osobní železniční dopravy na území Jihočeského kraje

V souvislosti s nouzovým stavem vyhlášeným Vládou ČR dne 12. 3. 2020 - ohrožení zdraví obyvatelstva v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky, z důvodu omezení rizikových kontaktů cestujících a vlakového personálu a mezi cestujícími navzájem, bude redukována po dobu mimořádných opatření regionální osobní železniční doprava na území Jihočeského kraje:

• od 27. 3. 2020 osobní železniční doprava provozovaná dopravcem Jindřichohradecké místní dráhy, a.s.
  • od 30. 3. 2020 osobní železniční doprava provozovaná dopravcem České dráhy, a.s.
  • od 30. 3. 2020 osobní železniční doprava provozovaná dopravcem GW Train Regio a.s.

Redukované jízdní řády:

Aktuální informace o jízdních řádech obdržíte na stránkách Správy železnic, s.o.

31.03.2020 Bc. David Hocke