4. ročník programu JIHOCZECH je vyhlášen

Dne 1.4.2021 vyhlašuje Jihočeský vědeckotechnický park, a.s. ve spolupráci s Jihočeským krajem další ročník regionální soutěže podnikatelských nápadů Jihoczech.

V současné době jsou nové podnikatelské nápady potřebné více než kdy jindy. Takže se vůbec neostýchejte nás kontaktovat, ať už se chcete jen zeptat, nebo s námi  konzultovat vaše podnikatelské myšlenky. Každý nápad je dobrý, pojďme o něm společně diskutovat a postupnými kroky z něj vytvářet kvalitní podnikatelský záměr.

Pro přihlášené soutěžící je jako každoročně připravena série bezplatných workshopů s tématy užitečnými pro uvedení podnikatelského nápadu do praxe, kvalitní poradenský tým, ceny pro vítězné nápady a hlavně: budeme se potkávat, diskutovat a propojovat se! A věříme tomu, že už naživo, a neskutečně se na to těšíme! Společné workshopy proto připravujeme na září a říjen 2021, současně bude probíhat příprava podnikatelských záměrů s týmem odborných mentorů po ruce, následovat bude jejich prezentace "nanečisto" a velké finále soutěže se uskuteční na konci listopadu.

A jak se můžete zapojit? Stačí poslat jednoduchou přihlášku a to nejpozději do 31.8.2021. Ale nečekejte na srpen, přihlaste se hned. Průběžně budeme reagovat na vámi zaslané nápady a budeme vám pomáhat s vyhledávání dalších nástrojů podpory pro vaše rozjíždějící se podnikatelské myšlenky a aktivity.

Více informací na www.jihoczech.cz

08.04.2021 Bc. David Hocke