- Rok 2022
-
Jednotlivci:
- Lukáš Pech
- Josef Polák
- Iveta Korešová
Kolektiv:
- HC Motor České Budějovice
- VK Jihostroj České Budějovice
- SK Dynamo České Budějovice
Objev:
- Ondřej Čoudek
- Kateřina Švehlová
- Tomáš Brichta
Sportovec se zdravotním postižením:
- Martin Dvořák
- Martin Biháry
- Vannesa Pražáková
- Rok 2021
-
Jednotlivci:
- Milan Gulaš
- Vojtěch Vorel
- Radek Mach
Kolektiv:
- VK Jihostroj České Budějovice
- SK Dynamo České Budějovice
- Žraloci Ledenice
Objev:
- David Krch
- Filip Hokr
- Tomáš Nechyba
Sportovec se zdravotním postižením:
- Barbora Vachoutová
- Jonáš Kešnar
- Martin Biháry
- Rok 2020
-
Vzhledem k pandemii koronaviru nebyla anketa realizována.
- Rok 2019
-
Jednotlivci:
- Martin Šonka (letecká akrobacie, Aeroklub Tábor)
- Anežka Paloudová (kanoistika, SK Vltava Český Krumlov)
- Karel Lavický (jachting, Yacht club DIM Bezdrev z. s.)
Kolektiv:
- VK České Budějovice-muži
- SK Dynamo Č. Budějovice-muži
- Žraloci Ledenice-ženy
Objev:
- Terezie Kinterová (plavání, PK Jindřichův Hradec)
- David Eliáš (běh na lyžích, biatlon, SKI Sokol Stachy, Biatlon Zadov)
- Matěj Vaněk (kanoistika na divoké vodě, TJ VS Tábor-oddíl kanoistiky)
Sportovec se zdravotním postižením:
- Arnošt Petráček
- Martin Biháry
- Martin Dvořák
- Rok 2018
-
Jednotlivci:
- Martin Šonka (letecká akrobacie, Aeroklub Tábor)
- František Linduška (triatlon, TCV Jindřichův Hradec z. s.)
- Anežka Paloudová (kanoistika, SK Vltava Český Krumlov)
Kolektiv:
- Žraloci Ledenice
- ČEZ Motor Č. Budějovice- dorost
- SK Dynamo-muži
Objev:
- Pavel Novák (hokej, ČEZ Motor České Budějovice)
- Hana Randáková (běh na lyžích, triatlon, SKI Sokol Stachy)
- Tereza Babická (atletika, Sokol České Budějovice)
Sportovec se zdravotním postižením: Arnošt Petráček, Martin Biháry
- Rok 2017
-
Jednotlivci:
- Martin Šonka (letecká akrobacie, Aeroklub Tábor)
- Martin Kryštof (volejbal, Jihostroj České Budějovice)
- Anežka Paloudová (kanoistika, SK Vltava Český Krumlov)
Kolektiv:
- VK Jihostroj Č. Budějovice
- ČEZ Motor Č. Budějovice
- HBC Strakonice A tým
Objev:
- Tomáš Kratochvíl (atletika, Sokol ČB)
- Vojtěch Skořepa (kanoistika, SK Vltava Č. Krumlov)
- Marek Šotola (volejbal, VK Jihostroj)
Sportovec se zdravotním postižením: Arnošt Petráček, Daniel Bína, Martin Dvořák
- Rok 2016
-
Jednotlivci:
- Martin Bidař (krasobruslení, BK Č. Budějovice)
- Martin Šonka (letecká akrobacie, Aeroklub Tábor)
- Anežka Paloudová (kanoistika, Vltava Č. Krumlov)
Kolektiv:
- VK Jihostroj Č. Budějovice
- ČEZ Motor Č. Budějovice
- Žraloci Ledenice
Objev:
- Petr Beran (badminton SKB Český Krumlov)
- Barbora Havlíčková (Běžecké lyžování, atletika, Fischer Ski klub Šumava Vimperk, SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
- Štěpán Svoboda (TJ VS Tábor z. s. oddíl atletiky)
Sportovec se zdravotním postižením: Arnošt Petráček, Běla Třebínová
- Rok 2015
-
Jednotlivci:
- Martin Šonka
- Radek Mach
- Petra Krejčová
Kolektiv:
- VK Jihostroj Č. Budějovice
- ČEZ Motor Č. Budějovice
- Lions J. Hradec
Objev: Zdena Blašková, Martin Šplíchal, Jakub Krejčí
Sportovec se zdravotním postižením: Běla Třebínová
- Rok 2014
-
Jednotlivci:
- Filip Habr
- Jakub Skála
- František Linduška
Kolektiv:
- VK Jihostroj Č. Budějovice,
- ČEZ Cyklo team Tábor
- SK Badminton Č. Krumlov
Objev: Mikuláš Jáša, Samuel Jirouš, Anežka Paloudová
- Rok 2013
-
Jednotlivci:
- Šárka Grabmüllerová
- Adam Ťoupalík
- Radek Mach
Kolektiv:
- VK Jihostroj Č. Budějovice
- CT ČEZ Tábor
- VK Madeta Č.Budějovice-kadetky
Objev: Pavel Gocala, Petr Pícha, Luboš Rob jun.
- Rok 2012
-
Jednotlivci:
- Jakub Kovář
- Radek Mach
- Martin Bína
Kolektiv:
- VK Jihostroj ČB
- ČEZ Cyklo Team Tábor
- HC Mountfield Č.Budějovice
Objev: Anna Švecová, Zdeněk Linhart, Tomáš Prokop
- Rok 2011
-
Jednotlivci:
- Jakub Kovář
- Radek Motys
- Šárka Grabmüllerová
Kolektiv:
- VK Jihostroj Č. Budějovice
- BK Strakonice ženy
- HC Mountfield Č. Budějovice
Objev: Nikol Staňková, Josef Moser, Jindřich Kadula
- Rok 2010
-
Jednotlivci:
- Martin Bína
- Jakub Smrž
- Radek Motys
Kolektiv:
- Budvar Tábor
- VK Jihostroj České Budějovice
- SSK Prachatice
Objev: Denisa Chládková, Jan Švejda, Jakub Skála
- Rok 2009
-
Jednotlivci:
- Verner Tomáš,
- Smrž Jakub,
- Sládeček Michal
Kolektiv:
- VK Jihostroj Č.Budějovice
- Samson Boxing Club Č.Budějovice
- seniorský národní tým taekwonda
Objev: Grabmüllerová Aneta, Jank Bohumil, Juračka David
- Rok 2008
-
Jednotlivci:
- Verner Tomáš
- Huříková Tereza,
- Turek Roman
Kolektiv:
- VK Jihostroj Č.Budějovice
- HC Mounfield Č.Budějovice
- Red Dogs Strakonice
Objev: Horák Roman, Luňáček Jan, Vondrášek Jan