Až do 14. června můžete nominovat zajímavou ženu ze svého okolí

Znáte ve svém okolí ženu, která svůj volný čaj věnuje druhým, a přitom zvládá své aktivity skloubit s prací nebo i s péčí o rodinu? Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o obyčejné ženy, o jejichž nezištných aktivitách nemá veřejnost většinou ani tušení. Již desátý ročník má před sebou nezisková celostátní soutěž Žena regionu. Cílem projektu, který se koná pod záštitou místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR Miluše Horské, Asociace krajů ČR i s podporou Jihočeského kraje, je jejich úsilí a obětavost ocenit. Pomozte i vy a přihlaste zajímavou ženu z vašeho okolí. Nominace končí v polovině června.

Desátý ročník neziskové projektu Žena regionu startuje tradičně nominacemi. Kdokoli z veřejnosti může prostřednictvím webu www.zenaregionu.cz přihlásit do soutěže zajímavou ženu či ženy ze svého kraje, a vyjádřit jim tím veřejné uznání. Nominovat je možné do 14. června 2019. O titul Žena regionu se mohou ucházet ženy v kategoriích: podnikání, politika a veřejná správa, vzdělávání, věda a výzkum, zdravotnictví a charitativní činnost, umění, kultura a sport.

Více na www.zenaregionu.cz

Časový harmonogram 10. ročníku:

• 1.4. – 14.6. 2019 - přijímání nominací žen
  • 15.6. – 2.7. 2019 - kompletace nominací
  • 3.7. – 31.8. 2019 - hlasování veřejnosti
  • 1.9. – 31.10. 2019 - vyhlášení a slavnostní předávání ocenění regionálním vítězkám ve všech krajích ČR
  • říjen 2019 - slavnostní galavečer v Senátu Parlamentu ČR

30.05.2019 Bc. David Hocke