Czech Dutch English German Spanish Ukrainian Vietnamese

Jihočeský kraj se díky Czech – American TV může prezentovat už i v USA

Krásy jižních Čech. Svůj nejžádanější vývozní artikl, na který láká turisty z celého světa, má možnost prezentovat Jihočeský kraj už i ve Spojených státech amerických. Konkrétně prostřednictvím Czech – American TV, se kterou navázal spolupráci. Informuje je, že náš kraj nabízí turistům vše od svého venkovského charakteru přes typickou regionální gastronomii až po pestrou nabídku letních i zimních outdoorových aktivit. Dále pak nepřeberné množství kulturních památek a jiných významných objektů zasazených do koloritu jedinečné přírody. Kromě jejích samotných relaxačních účinků jsme proslulí i svými lázeňskými službami. A velký potenciál má i řeka Vltava. 

Zakladatelem Czech – American TV je John Honner, americký producent českého původu, který se před 14 lety rozhodl zviditelnit Českou republiku v zámoří. Současný tým, který se na výrobě jejího zpravodajství podílí, tvoří více než 40 mediálních profesionálů.

Více informací: https://www.catvusa.com/broadcast/south-bohemian-region-ceske-budejovice-pisek-cesky-krumlov-holasovice-hlubocko-chateau-mitrowitz-toulava/

 

16.04.2019 Bc. David Hocke