Jihoczech Startup Camp začíná v JVTP právě dnes

Dvoudenní mentoringový program pro startupy, začínající podnikatele, zájemce o podnikání nebo podnikatele s novými nápady a technologicky zajímavými projekty začíná v Jihočeském vědeckotechnikém parku dnešním dnem, 1.10.2021.

Třináct přihlášených účastníků se společně s vybranými mentory během dvou dnů podívá na svůj podnikatelský nápad z mnoha úhlů pohledu. A jak bude celá akce probíhat? Program začíná v pátek 1.10.2021 v přednáškovém sále Jihočeského vědeckotechnického parku (JVTP, Lipová 9, České Budějovice). Celá akce bude bude organizována v neformálním, zábavném, ale pracovně intenzivním duchu, s cílem posunout přihlášené nápady co nejblíže realizaci.

V úvodu proběhne krátká prezentace přihlášených nápadů, během které získají účastníci kempu první zpětnou vazbu od mentorů, zástupců Jihočeského vědeckotechnického parku a ostatních přihlášených. Fantazii se meze nekladou, originality se cení. Podnikatelské nápady budou v průběhu celého dne stráveného v prostorách JVTP postupně usazovány do byznys reality. Bude to den nabitý informacemi, zkušenostmi lektorů a postřehy dalších účastníků zakončený večerním networkingem.

V sobotu 2.10.2021 čeká na zúčastněné další várka informací a postřehů, s pomocí kterých se postupnými kroky propracují k finální podobě a závěrečné prezentaci jejich nápadů. Zároveň dojde k posouzení toho, jak výrazně se úvodní myšlenky ve spolupráci všech zúčastněných posunuly. 

Celým programem bude provázet tým zkušených lektorů / mentorů: Petr Sobotka - garant programu, lektor Positioning firmy / stratupu, Sales, Jiří Vácha - lektor Management firem / startupů a Daniel Vach - lektor oblasti Finance.

Pozvánka a program
 

01.10.2021 Bc. David Hocke