Žádost o vyjádření k existenci inženýrských sítí

UR-logo

Jihočeský kraj nabízí svým občanům bezplatnou službu UtilityReport, která má za cíl zjednodušit agendu spojenou s procesem vyjádření k existenci sítí. Pomocí webové aplikace může žadatel podat žádost o vyjádření k existenci sítí všem relevantním správcům inženýrských sítí prostřednictvím jednoho formuláře.

Výše je zřízen odkaz pro přístup do služby UtilityReport, kde je žadatel systematicky veden k vyplnění formuláře pro vytvoření žádosti o vyjádření k existenci sítí. Žadatel na základě vyplněného formuláře rozešle elektronickou žádost všem relevantním správcům inženýrských sítí, kteří tento způsob doručení prostřednictvím služby UtilityReport umožňují. Pro ostatní správce, kteří prozatím neumožňují příjem žádostí elektronickou formou, jsou vygenerovány soubory PDF pro možnost vytištění a doručení poštou. Aktuální seznam relevantních správců najde žadatel přímo v aplikaci.

Služba UtilityReport je pro žadatele rychlým a bezplatným řešením, jak podat žádost o vyjádření k existenci sítí správcům inženýrských sítí tak, aby nikdo nebyl opomenut a aby žádosti jednotlivým správcům nebyly odesílány nadbytečně.

K podání žádosti postačí připojení k internetu a běžný webový prohlížeč. Ovládání je jednoduché a aplikace je doplněna nápovědou pro jednotlivé kroky. Provozovatelem služby UtilityReport je společnost HRDLIČKA.

UtilityReport - Elegantní řešení pro podání žádosti o vyjádření k existenci sítí. Jednoduchý návod naleznete zde.