RERA zve na sympozium Digitalizace pro venkovské obce

Regionální rozvojová agentura jižních Čech zve všechny zástupce samospráv na sympozium „Digitalizace“ pro venkovské obce, které realizuje rakouský partner v rámci projektu DigiVill - Využití digitalizace ve veřejné správě.

Dvoudenní sympozium se uskuteční prezenční formou ve dnech 17.- 18. 10. 2022 v Rabenstein an der Pielach, v Dolním Rakousku.

Na sympoziu bude mj. představen rakouský „Dům Digitalizace“, který je součástí Strategie digitalizace Dolního Rakouska. Další část programu bude věnována představení používaných digitálních nástrojů v obcích, příkladům dobré praxe a inovativní projektům v oblasti digitální komunikace. Více v přiloženém programu.

Akce bude simultánně tlumočena (ČJ – NJ). Pro zájemce bude zajištěna autobusová doprava z ČR. Ubytování, program i doprava budou hrazeny z programu Interreg V-A AT-CZ.

V případě Vašeho zájmu o účast na sympoziu prosím vyplňte tento registrační formulář.

03.10.2022 Bc. David Hocke