České dráhy

POZVÁNKA: Svezte se zdarma RegioPanterem do Veselí nad Lužnicí, Kaplice, Borovan nebo Číčenic

Ve čtvrtek 2. června 2022 proběhne na nádraží v Českých Budějovicích slavnostní předání nových vlaků RegioPanter jihočeským občanům. Vlaky symbolicky převezme hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba za přítomnosti Rady Jihočeského kraje a dalších hostů.

Následně odjedou ve stejný okamžik čtyři nové vlaky RegioPanter do čtyř směrů: Veselí nad Lužnicí, Kaplice, Borovany a Číčenice. Tyto vlaky jsou určené veřejnosti a České dráhy Vás srdečně zvou na malý výlet. Vlaky jsou bezbariérové a přeprava v těchto vlacích je bezplatná.

30.05.2022 Bc. David Hocke

Na jihočeských tratích již brzy v nových RegioPanterech, potvrdil kontrolní den ve Škodě   

Komfort jako v mezistátních expresech EuroCity najdou brzy cestující v dalších regionálních osobních vlacích na jihočeských tratích díky novým jednotkám RegioPanter. Spoje nabídnou bezbariérové cestování, klimatizovaný interiér, pohodlné sedačky, palubní Wi-Fi síť a zásuvky 230 V i USB porty pro dobíjení cestovní elektroniky, třeba mobilních telefonů, tabletů nebo notebooků. Dnešní kontrolní den ve společnosti Škoda Transportation v Plzni potvrdil, že první jednotky se zapojí do  provozu už tuto zimu.

20.01.2022 Bc. David Hocke
Dobrý den, jsem Holly – AI chatbot Jihočeského kraje. S čím vám dnes mohu pomoci?
(Upozornění: AI může poskytovat nepřesné informace. Doporučujeme ověřit si správnost v přiložených zdrojích.)
Dobrý den, jsem Holly – AI chatbot Jihočeského kraje. S čím vám dnes mohu pomoci?x