Teambuilding jedině v jižních Čechách!

Chcete zažít nezapomenutelný teambuilding nebo pracovní setkání, které si budou všichni Vaši kolegové dlouho pamatovat? Nevěšte hlavu a přijeďte do jižních Čech!

V Jihočeském kraji lze vybírat z nepřeberného množství aktivit a unikátních incentivních balíčků. „Naším cílem je nabídnout zaměstnancům kromě zajímavého pracovního jednání také to nejlepší z jedinečného regionu. Z akce si můžete odnést nevšední zážitky, a to díky široké škále pestrých doprovodných programů zaměřených na zážitky, poznání, zábavu, relax i sport,“ uvádí Petr Soukup, ředitel Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR).

Nezapomenutelné zážitky
Destinace jižní Čechy skýtá nejen prostory pro pracovní setkání, ale také skvělé zážitky pro volný čas. Odzkoušejte si adrenalinové aktivity v podobě ferraty, objevujte krásy okolní přírody, vyrazte s kolegy na plavbu lodí malebným údolím Vltavy a navazujte nová přátelství mezi účastníky.

Gastronomické lahůdky
Nepřehlédnutelnou součástí regionu jsou také skvělé gastronomické zážitky. Užijte si místní kulinářské speciality v lokálních restauracích i moderních bistrech, které zpříjemní váš pobyt a poskytnou příležitost k neformálním rozhovorům.

Networking a nové obchodní příležitosti
„Potřebujete-li poradit s programem a načerpat více inspirace, neváhejte se obrátit na regionální kancelář JCCR, která Vám pomůže s přípravou akce určené nejen k zábavě a relaxaci, ale jež pro Vás může být i příležitosti pro rozvoj obchodních kontaktů a navázání spolupráce s novými partnery,“ doplňuje Alena Šimková, vedoucí South Bohemia Convention Bureau.

Jižní Čechy jsou připraveny vás přivítat s celým vaším týmem a zajistit, aby váš pobyt byl nezapomenutelný. Pro více informací a průběžné novinky navštivte web Aktivní teambuilding v jižních Čechách, ať vám neuteče váš nejlepší teambuilding na jihu.

01.03.2024 Bc. David Hocke