Czech Dutch English German Spanish Ukrainian Vietnamese

Webinář: Předlužení klienti, nezůstávejte na své starosti sami

Bezplatné webináře, věnující se novinkám, které mají dopad na práci s předluženými klienty, přichystalo krizové centrum THEIA. Užitečné jsou pro řadu pracovníků v sociálních službách, ale i na obcích a v dalších institucích. Oficiálně téma webinářů zní „Milostivé léto II – Bagatelní exekuce – Chráněné účty“ pod heslem „Nezůstávejte na své starosti sami, využijte odborné bezplatné pomoci“.

Termín konání webinářů je 16. 8. od 10 do 12 hodin a 31. 8. 2022 od 9 do 12 hodin. Na webináře je nutné se registrovat – viz odkaz níže. Ty pak proběhnou prostřednictvím platformy MS Teams.

 THEIA – krizové centrum o.p.s, je nestátní neziskovou organizací, která pomáhá čtrnáctým rokem všem, kteří se ocitají ve složité situaci, kterou nedovedou řešit vlastními silami. Jeho poradny naleznete v pěti okresních městech Jihočeského kraje. Konkrétně v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Jindřichově Hradci, Písku a Strakonicích.

 Registrační formulář na webináře naleznete zde: https://forms.office.com/r/cu17giX3CR

 Více informací naleznete na webových stránkách krizového centra THEIA: https://www.theia.cz/webinar-na-tema-milostive-leto-ii-bagatelni-exekuce-chranene-ucty/

Přílohy:

Milostive leto II webinare.pdf

Milostive leto II poradny CB+CK+JH.pdf

Milostive leto II poradny Pi+St.pdf

 

10.08.2022 Webmaster