Zlatý erb: uzávěrka soutěže prodloužena do 31. 1. 2019

19. listopadu odstartoval zahájením příjmu přihlášek další ročník populární soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst, obcí a regionů Zlatý erb. Jejich uzávěrka byla původně plánována na 18. ledna. Ale ... zájem je obrovský a ne všichni se stihli přihlásit. Tady přichází dobrá zpráva: uzávěrka soutěže prodloužena až do 31. 1. 2019. Všechna města i obce mají stále šanci se soutěže zúčastnit.

Krajské ceremoniály proběhnou v únoru a březnu 2019, finále celostátního kola se opět uskuteční na konferenci ISSS v Hradci Králové, tentokrát v pondělí 1. dubna 2019.

Do jubilejního 20. ročníku soutěže se aktivně zapojily obce, města a regiony z celé ČR, poroty vybíraly ze 430 webových stránek a projektů včetně elektronických služeb. Oficiální záštitu poskytly Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Asociace krajů ČR, Svaz měst a obcí ČR a Sdružení místních samospráv ČR. MMR se aktivně podílelo i na koncepci a hodnocení Zvláštní ceny ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci, která má v současné době 3 kategorie.

Více informací a přihlášky naleznete na stránkách www.zlatyerb.cz

16.01.2019 Bc. David Hocke