Text na řeč

Telefonní seznam organizačně

Seznam zaměstnanců

Odbor informatiky
JménoTelefonE-mailMapa
Ing. Petr Vobejda
vedoucí odboru
tel: 386720503
fax:
vobejda@kraj-jihocesky.cz
Odbor informatiky-Oddělení správy sítě
JménoTelefonE-mailMapa
Ing. Petr Váňa
vedoucí oddělení
tel: 386720417
fax:
vana@kraj-jihocesky.cz
Ing. Václav Hála
správce sítě
tel: 386720507
fax:
hala@kraj-jihocesky.cz
Petr Beneda
správce sítě
tel: 386720506
fax:
beneda@kraj-jihocesky.cz
Jan Suchan
informatik
tel: 386720166
fax:
suchan@kraj-jihocesky.cz
Linda Věrná, DiS.
administrace a datové služby
tel: 386720303
fax:
verna@kraj-jihocesky.cz
Bc. Radek Hauser
správce sítě
tel: 386720194
fax:
hauser@kraj-jihocesky.cz
Odbor informatiky-Oddělení správy aplikací a GIS
JménoTelefonE-mailMapa
Ing. František Beránek
vedoucí oddělení
tel: 386720500
fax:
beranek@kraj-jihocesky.cz
Ing. Zora Herrmannová
správce program. vybavení
tel: 386720504
fax:
herrmannova@kraj-jihocesky.cz
Ing. Vítězslav Kubal
správce program.vybavení
tel: 386720494
fax:
kubal@kraj-jihocesky.cz
Milan Růžička
správce program. vybavení
tel: 386720505
fax:
ruzicka@kraj-jihocesky.cz
Mgr. Tomáš Pokorný
správce GIS
tel: 386720502
fax:
pokornyt@kraj-jihocesky.cz
Bc. Aleš Velek, DiS.
systémový integrátor
tel: 386720508
fax:
velek@kraj-jihocesky.cz
Ing. Lenka Kovalovská
správce aplikací
tel: 386720474
fax:
kovalovska@kraj-jihocesky.cz
Mgr. Irena Kaplanová
správce GIS
tel:
fax:
kaplanova@kraj-jihocesky.cz
Bc. Denisa Edelmanová
správce GIS
tel:
fax:
edelmanova@kraj-jihocesky.cz
Odbor informatiky-Oddělení analyticko-ekonomické a eGovernmentu
JménoTelefonE-mailMapa
Ing. Jaroslava Císlerová
vedoucí oddělení
tel: 386720553
fax:
cislerova@kraj-jihocesky.cz
Jana Bláhová
zakázky dle z. 199/96, ekonomika
tel: 386720501
fax:
blahova@kraj-jihocesky.cz
Ing. Lukáš Motejzík
agenda zákona 365/2000 o ISVS
tel: 386720491
fax:
motejzik@kraj-jihocesky.cz
Nora Poulová
archivář - metodik
tel: 386720856
fax:
poulova@kraj-jihocesky.cz
Martina Janků
archivář
tel: 386720854
fax:
jankum@kraj-jihocesky.cz
Ing. Tomáš Kopecký
správce aplikací
tel: 386720509
fax:
kopecky@kraj-jihocesky.cz
Vypsáno 22 zaměstnanců.

Zpět na telefonní seznam
Zpět na www.kraj-jihocesky.cz