Text na řeč

Telefonní seznam organizačně

Seznam zaměstnanců

Odbor informatiky
JménoTelefonE-mailMapa
Ing. Petr Vobejda
vedoucí odboru
tel: 386720503 vobejda@kraj-jihocesky.cz
Odbor informatiky-Oddělení správy sítě
JménoTelefonE-mailMapa
Ing. Petr Váňa
vedoucí oddělení
tel: 386720417 vana@kraj-jihocesky.cz
Ing. Václav Hála
správce sítě
tel: 386720507 hala@kraj-jihocesky.cz
Petr Beneda
správce sítě
tel: 386720506 beneda@kraj-jihocesky.cz
Jan Suchan
správce sítě
tel: 386720166 suchan@kraj-jihocesky.cz
Linda Věrná, DiS.
administrace a datové služby
tel: 386720303 verna@kraj-jihocesky.cz
Bc. Radek Hauser
manažer kybernetické bezpečnosti
tel: 386720194 hauser@kraj-jihocesky.cz
Odbor informatiky-Oddělení správy aplikací a GIS
JménoTelefonE-mailMapa
Ing. František Beránek
vedoucí oddělení
tel: 386720500 beranek@kraj-jihocesky.cz
Ing. Zora Herrmannová
správce program. vybavení
tel: 386720504 herrmannova@kraj-jihocesky.cz
Milan Růžička
správce program. vybavení
tel: 386720505 ruzicka@kraj-jihocesky.cz
Mgr. Tomáš Pokorný
správce GIS
tel: 386720502 pokornyt@kraj-jihocesky.cz
Bc. Aleš Velek, DiS.
systémový integrátor a programátor
tel: 386720508 velek@kraj-jihocesky.cz
Mgr. Denisa Cejpková
správce GIS
tel: 386720114 cejpkova@kraj-jihocesky.cz
Ing. Vítězslav Kubal
správce program.vybavení
tel: 386720494 kubal@kraj-jihocesky.cz
Jan Pfeffer
správce webových aplikací a programátor
tel: 386720474 pfeffer@kraj-jihocesky.cz
Odbor informatiky-Oddělení analyticko-ekonomické a eGovernmentu
JménoTelefonE-mailMapa
Ing. Jaroslava Císlerová
vedoucí oddělení
tel: 386720553 cislerova@kraj-jihocesky.cz
Jana Bláhová
veřejné zakázky, ekonomika
tel: 386720501 blahova@kraj-jihocesky.cz
Ing. Lukáš Motejzík
agenda zákona 365/2000 o ISVS
tel: 386720491 motejzik@kraj-jihocesky.cz
Nora Poulová
archivář - metodik
tel: 386720856 poulova@kraj-jihocesky.cz
Martina Janků
archivář
tel: 386720854 jankum@kraj-jihocesky.cz
Ing. Tomáš Kopecký
správce aplikací
tel: 386720509 kopecky@kraj-jihocesky.cz
Vypsáno 21 zaměstnanců.

Zpět na telefonní seznam
Zpět na www.kraj-jihocesky.cz