Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto: Čtvrťáky českokrumlovského Gymnázia nejvíc zajímal průběh státních maturit  (192.73 KB)
Zahájení školního roku
1.09.2010

Hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola dnes (1. září 2010) zahájil školní rok na Gymnáziu v Českém Krumlově. Setkal se studenty prvního a čtvrtého ročníku. Se studenty čtvrtého ročníku se bavil o státních maturitách a popřál jim při skládání zkoušky dospělosti hodně štěstí. Studentům prvního ročníku popřál hodně úspěchů ve studiu a také poradil, ať využijí všech možností, které jim studium na výběrové střední škole nabízí.

Z Českého Krumlova hejtman Zimola zamířil do Českých Budějovic na Střední průmyslovou školu stavební. Tato škola si letos připomíná 100 let od svého založení. Na „stavárně" hejtman zahájil výstavu, která mapuje historii i současnost školy. Od roku 1910 školou prošlo více než 10 000 absolventů. Výstava bude v prostorách školy k vidění do listopadu tohoto roku. Na 11. září od 15 hodin současné vedení školy připravuje setkání absolventů, pedagogů a zaměstnanců školy na českobudějovickém výstavišti. Setkání na výstavišti bude od 9 hodin předcházet prohlídka budovy školy v Resslově ulici, výstavy a promítání filmů.

Foto: Hejtman Jiří Zimola přivítal v prvním ročníku Gymnázia v Českém Krumlově studenty prvního ročníku (.jpg - 104.97 KB)

Foto: Ředitel Střední průmyslové školy stavební Vladimír Kostka ukazuje hejtmanovi výstavu ke sto letům založení školy (.jpg - 185.46 KB)

Foto: Výstavu si v den jejího zahájení prohlídli absolventi školy…. (.jpg - 176.78 KB)

Foto: ….i současné studentky (.jpg - 198.28 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku